DIRBTUVIŲ ERDVĖJE – Sneaker Spot parodys, kaip seną avalynę prikelti naujam gyvenimui! 
Sneaker Spot – kūrybinės batų dirbtuvės ir vienintelė avalynės restauravimo studija Lietuvoje, veikianti nuo 2018 m. Pagrindinė studijos veikla aprėpia batų valymo, taisymo, dažymo, dekoravimo ir prikėlimo antram gyvenimui paslaugas. Taip pat rankinių, striukių bei kitų odinių aksesuarų atnaujinimą. Per 4 veiklos metus Sneaker Spot atnaujino virš 10 000 porų ir nuolat skatina žmones neišmesti savo batų, juos atnaujinti ir taip prisidėti prie gamtos tausojimo!
Zero Waste Fest sujungia idėjinius žmones.
Šių metų ZWF`22 vedėjas ir moderatorius Lukas Keraitis – technologijų žurnalistas, radijo ir televizijos laidų vedėjas, kūrybininkas, kuris domisi inovacijomis, mokslo naujovėmis ir tuo, kaip gyvensime ateityje.
DIRBTUVIŲ ERDVĖJE – Skaroto pirato dirbtuvės supažindins su augalinės kilmės odos apdirbimo pagrindais! Žinutė nuo Skaroto Pirato: 
“2019 m. pradėjau domėtis odadirbyste. Pasirinkau gana siaurą sritį dirbti išskirtinai su augalinio rauginimo oda, gaminti pinigines, dėklus, pakabukus ir kitus aksesuarus. Greitai šis užsiėmimas tapo mano pagrindiniu hobiu. Pradėjau nuo maketų, rastų interneto platybėse. Neilgai trukus, pradėjau modeliuoti savo eskizus, pagal kuriuos ir gimsta mano kūriniai.
Edukacijos metu supažindinsiu su odadirbystės pagrindais, sužinosite kokių rūšių būna oda, kuo jos skiriasi. Pamatysite gyvai kaip atrodo darbas su pagrindiniais odadirbio įrankiais.”
DISKUSIJŲ ERDVĖJE – Ieva Budraitė. Pranešimo tema: Aplinka – mados auka?
Ieva Budraitė – aplinkosaugos politikos ekspertė. Pagrindinė jos veiklos kryptis yra klimato krizės sprendimų advokacija.
Ieva yra VU TSPMI alumni, įgijusi politikos mokslų bakalauro ir viešosios politikos analizės magistro laipsnius. Nuo 2016-ųjų dirba Žaliosios politikos institute, teikia ekspertinę nuomonę atsakingo vartojimo, žiedinės ekonomikos, plastiko taršos, klimato kaitos ir kitais klausimais, analizuoja viešosios politikos sprendimus, galinčius paveikti įvairių sektorių veikėjų elgseną aplinkai draugiškesne linkme.
Pranešimo metu ji apžvelgs kokią įtaką aplinkai daro tekstilės pramonė ir greitosios mados fenomenas bei kokių žingsnių reikia norint ją suvaldyti.
JUDESIO ERDVĖJE – sveikatinsime savo kūną ir protą su Ashtanga Yoga Shala Vilnius.

Ashtanga joga – tai filosofinė ir praktinė sistema, apimanti žmogaus dvasinį vystymąsi, jo fizinį ir psichinį sveikatinimą ir lavėjimą. Tai nėra religinis kultas. Ji paremta tuo, kad Visatoje ir mumyse veikia Jėga, kurią išmokę valdyti, mes judame iš tamsos į šviesą, iš nežinios į būties pažinimą.

DIRBTUVIŲ ERDVĖJE – virvelėse susisukusi ir užsisukusi Painiava! Žinutė nuo Ugnės:

“Esu Ugnė – mergina, kuri prieš ketverius metus įsimylėjo macrame ir pabandžiusi, nebegalėjo sustoti pinti. Visi namai buvo apkarstyti medvilninėmis virvėmis ir pintomis dekoracijomis, atsirado vis daugiau žmonių besidominčių ir norinčių įsigyti mano kūrinius, atsirado ir tokių, kurie norėjo išmokti pinti patys ir prašė mano pagalbos. Taip gimė “Painiava” – pintų dekoracijų namai.
Čia galima rasti tiek namų, tiek švenčių dekoracijas – nuo gėlių laikiklių iki sieninių dekoracijų, nuo sietynų iki vestuvinių foto sienelių ir užuolaidų.
Praėjus ketveriems metams, širdis vis dar džiaugiasi, gavus galimybę sukurti unikalią dekoraciją arba išmokyti kitus, kurie taip pat ieško kūrybinės meditacijos ir siekia išmokti ką nors naujo.”

PRANEŠIMŲ ERDVĖJE Solveiga Pranckūnė – prekės ženklo “Vintažinė blondinė” įkūrėja.

Įsimylėjo vintažinius drabužius dar paauglystėje, o per laiką taip išugdė įgūdį antrų rankų parduotuvėse atrasti kokybiškus ir labai stilingus drabužius, kad dabar puošia ne tik save, bet ir savo sekėjas Instagram paskyroje. Solveiga yra įkvepiantis pavyzdys, kad antrų rankų drabužiai, prižiūrėti ir mylimi yra išskirtinio ir unikalaus stiliaus raktas. Festivalyje Solveiga pasidalins savo istorija ir praktiniais patarimais, kaip prisijaukinti ir prižiūrėti išskirtinius vintažinius drabužius.
 
P.S. visi nuotraukoje Solveigos dėvimi drabužiai iš antrų rankų.

GĖRYBIŲ TURGELYJE – įkvėpti gamtos, žmonių ir vietų, kurios priverčia jaustis mus laimingais – prekinis ženklas KORDO! Žinutė nuo jų:

“Tai – dviejų studentų, Kornelijaus ir Almanto, įkurtas prekinis ženklas, kuriuo norima įnešti spalvų į žmonių gyvenimus. Kuriame iliustruotus drabužius ir bendradarbiaujame su kitais Lietuvos kūrėjais.
Būna akimirkų, kai mus užlieja iš dangaus trykštantys sodrūs geltoni vakaro saulės spinduliai, ir mes sustingstame, apstulbinti tokio neapsakomo grožio. Akimirkos spindesys akina, mūsų nuolatos nerimstantis protas nutyla ir mes patenkame į erdvę. kurią vadiname čia ir dabar! Tai potyrių viršukalnės, nes tik tuomet mes džiaugsmingai pakylame virš kasdienybės rutinos! Juk niekas taip nepadeda pabėgti nuo kasdienybės kaip gamtos grožis, ilgi, o kartais nebylūs pokalbiai su žmonėmis ir vietos, kurios kaskart priverčia grįžti, stabtelėti ir pasigrožėti akimirka. O tas akimirkas berenkant gimė netikėtas, įkvėptas gyvybės, prekės ženklas KORDO, siunčiantis akimirkų svarbos žinute Tau. Juk kiekviena Tavo gyvenimo akimirka – baltas popieriaus lapas. Jį užpildyti skirta Tau, atėjo laikas Tau jį nuspalvinti!”
DISKUSIJŲ ERDVĖJE – Viktorija Kovriga, kviesianti pakalbėti tema “Koks yra gyvenimas su spintos kapsule?” 👕
Viktorija Kovriga – estetė, pasinerianti į detales, dirbanti su prekės ženklo komunikacija, lygiagrečiai einanti asmeninės stilistės keliu. Po 4 metų gyvenimo su spintos kapsule, pradėjo kuruoti ir kitų moterų kapsulines spintas. Viktorija padeda moterims ne tik efektyviai ir tvariai valdyti garderobo turinį, bet ir prisideda prie šių moterų stiliaus transformacijos.
 
Pašnekovės teigimu, kapsulės spinta gali būti visokia: transliuojanti moters energetiką, kurianti įvaizdį, kalbanti apie požiūrį į pasaulį. Tokia spinta dažnai remiasi drabužių kokybe, tačiau pagrindinė kapsulės užduotis yra nenuobodžiai optimizuoti spintos turinį ir formuoti moters individualų stilių. 
 
Pranešimo metu Viktorija papasakos kaip praktiškai atrodo gyvenimas su kapsule ar tokia spinta kainuoja brangiau ir kaip ją susikurti, bei kiek laiko tai užtrunka.
DIRBTUVIŲ ERDVĖJE – Vidodo studio įkūrėja, Nijolė Šopagienė, ne tik profesionali siuvėja, modeliuoja, konstruktorė, bet ir 3 vaikų mama. Šalia savo vykdomos Vidodo studio veiklos paskutiniu metu yra apsėsta “recycling’o”, todėl aktyviai koordinuoja naują savo veiklos kryptį, Vidodo Recycling, kurioje vaikų rūbeliams suteikia antrą šansą.
 
Nijolė mielai pasidalins savo patirtimi, kaip mylimas, vaikučio išaugtas rūbelis gali virsti mylimu miego draugu, net žaisliuku ar praktišku siuviniu. Dirbtuvėlėse galės sudalyvauti visi, kas tik nebijo žirklių, adatos ir siūlo.
Susipažinkite su Kristina 
“Esu Kristina Šorienė, tekstilininkė – edukatorė. Jau 12 metų batikos technika kuriu šviestuvus-paveikslus, šviečiančias instaliacijas. Paskutinius dvejus metus pasinėriau ir į augalinį dažymą, kurį vis dažniau naudoju savo kūryboje. Šiuo metu savame sklypelyje kuriu dažinių augalų sodą.
Vasaros metu Lietuvos gamta yra gausi žolynų ir kitos augmenijos. Šį kartą esate kviečiami augalus pažinti kitaip bei sužinoti, kaip kiekvieną nuostabų lapelį ar kvapnų žiedlapį panaudoti marginant audinį.
 
Dirbtuvių metu sužinosime, kokie augalai labiausiai tinka medžiagų marginimui bei praktiškai pasidarysime augalų atspaudus ant natūralių audinių. 
Dirbtuvėse turėsite galimybę senus audinius prikelti naujam gyvenimui! Turbūt kiekvienas surasime nebereikalingų baltų medvilninių, lininių paklodžių ar drabužių.
 
Nepamirškite paieškoti ir pasiimti juos su savimi!”
GĖRYBIŲ TURGELYJE – DARNA. “Darną” kuria šeima – Darius ir Agnieta, dabar jau kartu su nuolat aplink darbų procesuose zujančiais sūnumi ir dukra.
 
Nuo 2015 metų jie kuria ir gamina darnią madą ir jaukius ritualų bei meditacijos reikmenis. Procesus nuo idėjos iki galutinio jos išpildymo bei pardavimo kūrėjai atlieka ir/arba kuruoja patys. Tai – mažas, vietinis verslas. Viskas siuvama Vilniuje, mažose siuvyklose, artimai bendradarbiaujant su daug metų dirbančioms siuvėjomis. “Darnos” kūrybai naudojami audiniai įvairiais būdais marginami jų rankomis ir specialia įranga.
Tiražai – nedideli, dauguma drabužių siuvami tik gavus užsakymą, vengiant jų pertekliaus ir gaminant, atsižvelgus į paklausą. Kadangi kūrėjams svarbu dalintis tuo, kas įkvepia juos pačius ir ką mielai vilki patys, “Darna” ilgainiui kinta, bet visada kuriama iš širdies. Būtent todėl kūrybos rezultatai – vidaus ir dizainerių įkvėpimo, pajautimo atspindys, o ne nuolat kintančių “trand’ų” ir algoritmų sekimo išdava.
SKONIŲ TURGUJE dangiško skonio tradiciniais indiškais Samosa pyragėliais išalkusius džiugins VEGAR.
 
Jau ketvirtus metus iš eilės, Vegar ZWF festivalyje prekiaus veganiškais ir vegetariškais pyragėliais, kurių viduje slepiasi burnoje tirpstantys įdarai!  Taip pat bus galimybė įsigyti seitano kepsnelių, seitano dešrų ir dešrelių!
 
Vegar bendrija susikūrė 2017 metais, kuri prekiauja visaverčiu maistu be jokio smurto. „Pradėjome dėti pirmus mažus žingsnius ir veiklą vykdome iki šiol. Nors esame maži, bet ambicingi. Mūsų veiklos profilis – veganiškų ir vegetariškų produktų prekyba renginiuose. Norime išpildyti renginių lankytojų pageidavimą gauti kokybiško, šviežio ir skanaus augalinės kilmės maisto. Kadangi daugelyje renginių tokio pasirinkimo nėra arba jis yra minimalus, nusprendėme užpildyti šį trūkumą!“
 
Net jei esate visavalgiai, būtinai rekomenduojame paragauti Vegar skanumynų bei atrasti naujus skonius!
DIRBTUVIŲ ERDVĖJE – Va ir va kaip – Eglė ir jos tėtis Kostas. Susipažinkime!
 
Eglė Šeikienė – „Va ir va kaip“ idėjos pradininkė ir puoselėtoja. Yra keturių vaikučių mama, kuri mėgsta įvairius rankdarbius o labiausiai siūti, kurdama sūpynes, hamakus ir kitus aksesuarus ji realizuoju save, suteikia džiaugsmo savo ir kitiems vaikams, o darydama tai iš antrinių žaliavų ne tik pati tausoja mylimą gamtą, bet ir skatina kitus prisidėti prie gamtos tausojimo.
 
Kostas Brazdauskis – puikus medienos meistras. Nuo jaunystės jis dirbo su medžiu, tad išėjęs į pensiją dar daugiau laiko skiria savo mylimai veiklai. Jis padeda įgyvendinti visas Eglės idėjas, ką tik įmanoma padaryti iš medienos. Kaip ir Eglei, Kostas tiki, kad itin svarbu gamtos tausojimas, tad visiems savo darbams naudoja tik per amžius prikauptas medienos atsargas, likučius po statybų, neskubėdamas pirkti naujų medienos medžiagų.
 
Dirbtuvėlėse jie pasidalins savo žiniomis, kaip pasigaminti patiems sūpynes, hamakus, aksesuarus ir žaislus, interjero detales iš antrinių žaliavų.
GĖRYBIŲ TURGELYJE – Gydomieji akmenys.
 
Kristalai – tai kristalinę sudėtį turintys akmenys, kai jie būna arti kūno, žmogus priima jo energiją – įvyksta rezonansas, ir jo kūnas suvibruoja tuo pačiu dažniu. Kristalams milijonai metų išminties ir jie visi tokiomis skirtingomis energijomis dalinasi. Gėrybių turgelyje galima bus įsigyti natūralius, geros kokybės kristalų, užmegzti ryšį su jais, mėgautis jų energija, atrasti, pasirinkti ir daugiau sužinoti.
Mėnulio seserys – moterų moterims sukurta el. parduotuvė, kurioje rasite tvarias, gamtai ir moters sveikatai draugiškas daugkartines priemones menstruacijoms. Taurelės, daugkartiniai įklotai bei specialios menstruacijų kelnaitės. Visi produktai patikrinti, išbandyti mūsų pačių, tad drąsiai rekomenduojame.
 
Menstruacijos – ypatingas laikotarpis moters gyvenime, kurį svarbu pažinti, suprasti bei pamilti.
 
Mėnulio seserys parduotuvėje galėsite įsigyti:
– Patogias ir gražias daugkartines kelnaites menstruacijoms
– Daugkartinius įklotus
– Menstruacijų taureles
Savimasažas 
Masažas nuo senų laikų laikomas vienu iš pirmųjų pagalbos būdu per lytėjimą. Jau nuo pat vaikystės, o ir dabar, susitrenkus ar nusibrozdinus mes save glostom, tokiu būdu skatiname kūną ir mintis nurimti, suteikiame galimybę emocijoms nuslūgti. Palaipsniui organizmas geba harmoningai ir kokybiškai atlikti savo gydymo funkcijas. Kviečiu pasijusti savo kūno gydytojais per savimasažo praktiką, kurios metu susipažinsime su masažo nauda, lytėjimo pojūčiu ir masažavimo schema, kurią galėsite naudoti savo kūno atpalaidavimui ir nusiraminimui. Suprantama, kad per vieną užsiėmimą masažuotojais netapsime, tačiau po užsiėmimo išeisime su teorinėmis ir praktinėmis žiniomis, kurias galėsite pritaikyti savo kasdienybėje: gebėsite savo buityje randamais daiktais padėti sau ar savo artimiesiems atpalaiduoti raumenis.
Šokio – judesio terapija.
Tai unikalus būdas apjungti pramogą – šokį, kuriam nėra apribojimų ir taisyklių, tiesiog visiška laisvė. Tai puikus savęs pažinimo procesas, dažnai siejamas su sudėtingais klausimais, į kuriuos ne visada žinome atsakymus. Po šio užsiėmimo žmonės dažnai sako, kad gerai praleido laiką, bet tuo pačiu gali įvardinti bent 10 stulbinančių dalykų, ką atrado ar suprato apie save. Šokio žingsnelių nesimokysime, o naudosime šokio judesius, siekiant vystyti emocinę, kognityvine, fizinę, dvasinę ir socialinę asmens integraciją. Šokio – judesio terapijos prielaida – protas, kūnas, emocinės būsenos ir tarpasmeniniai santykiai yra nuolatinėje sąveikoje, o kūno judėjimas atspindi vidinius procesus bei suteikia jų įvertinimo galimybes ir poveikio būdus naudojant šokio – judesio terapiją. Tad kviečiame pažinti save per šokį ir judėjimą!
 
Dalyvaujant užsiėmimuose, prašome kartu su savimi turėti jogos kilimėlį.
GĖRYBIŲ ERDVĖJE – CannaMama – vieni pirmųjų ekologiškų kanapių augintojų Lietuvoje. Kokios jų produkcijos bus galima įsigyti? 
 
Įmonė CannaMama gamina platų CBD produktų asortimentą. Festivalio metu bus galima paragauti CBD ledus, kanapių arbatą ir kitus kanapinius stebuklus. Kanapių žiedų galia!
SKONIŲ TURGUJE – vegetarišku ir veganišku maistu gomurius džiugins Jogos Virtuvė. 
 
Jogos virtuvės šefas Deividas apjungia savo mėgstamiausias veiklas, maistelio gaminimą ir jogą. Tai pagrindinė gyvenimo veikla. Su virtuve ant ratų keliauja po vasaros festivalius, stovyklas, kur gamina vegetarišką, veganišką maistą. Jogos virtuvės studijoje Kaune veda jogos užsiėmimus. 
Deividas sako, kad gamina beveik viską, svarbu kad tai būtų vegetariška arba veganiška.
Kiekvienais metais pradeda gaminti ką nors naujo, taip auga ir tobulėja.
 
„Džiaugiamės galėdami gaminti maistą žmonėms, kurie tai vertina ir supranta, todėl sąmoningumo renginiai ir festivaliai yra mūsų patys mėgstamiausi. Susitiksime per „Zero waste fest’22“, kur galėsime pasidalinti meile per maistą!“ – Deividas!
DIRBTUVIŲ ERDVĖJE – VšĮ Žaliasis taškas – pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje, kurios tikslas – ne tik pakuočių atliekų tvarkymo koordinavimas, tačiau ir visuomenės švietimas atliekų prevencijos ir rūšiavimo skatinimo temomis.
 
Ką veiksime? Renginyje įsikurs interaktyvi „Žaliojo taško“ palapinė, kuri renginio dalyvius ir svečius kvies atkreipti dėmesį į kasdien su vartojimu augančią aplinkos taršą bei susimąstyti apie teisingo atliekų tvarkymo svarbą ir reikšmę, siekiant saugoti mūsų aplinką. Edukacinėje erdvėje lankytojai turės galimybę išgirsti apie atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją, susipažinti su rūšiavimo nauda ir pakuočių rūšiavimo taisyklėmis.
 
Keliaudami į „Žaliojo taško“ palapinę nepamirškite atsivesti sesės, brolio, kolegų ar tiesiog gerų draugų, – mes būtinai rasime Jums ką pasiūlyti, pristatydami populiariausius stalo ir lauko žaidimus, pagamintus iš antrinių žaliavų! O pačius aktyviausius kviesime jėgas išbandyti ir rūšiavimo turnyre!
“Aš – Juliana Salatkà, Pirmos Oro terapijos Studijos Lietuvoje įkūrėja ir Mokytoja. Turiu įgijusi daugiau nei 15 metų praktikos ir nuo 2015 m. vedu Holistinę veiklą. Esu Sertifikuota Oro Jogos (RYT 200), Hatha Jogos (RYT 500), Yin Jogos (RYT 200) mokytoja, Meditacijų vedlė, Sporto trenerė, Reiki meistre.
Manau, kad kiekvieno žmogaus kelias yra unikalus, o įgyjama patirtis gyva ir magiška. Mes visi esame skirtingi, nors ir truputį panašūs dalykai mus daro laimingais, ir beveik visada vienodi dalykai skaudina. Ir visi mes turime dovaną, kurios niekas negali atimti ar paneigti. Ši dovana – jausti ryšį… ryšį su savuoju “Tikruoju AŠ”, savo kūnu, emocine bei sąmonės erdve, ryšį su kitais bei ryšį su pasauliu.
 
Šiuolaikinis pasaulis labai aktyvus ir greitas, mes dažnai nesąmoningai jame pametame save. Atnaujinti šį ryšį padeda skiriamas laikas sau per sąmoningumą auginančią praktiką.”
 
Oro Jogos praktiką gali atlikti bet kokio sudėjimo, lankstumo ar svorio žmogus. Šiai praktikai nei amžius, nei svoris, nei fizinis pasiruošimas nėra svarbus. Bet visi po praktikos jaučiasi kaip po gero SPA seanso ar masažo!
“Esu Vinyasa Flow Jogos mokytoja, kuriu praktikų turinį socialinėse medijose ir taip pat mokau gyvai. Jogą matau kaip įrankį grįžti į vidinę ramybę ir įsižeminimą, kada grįžtame į čia ir dabar ir pradedame girdėti save per mus supantį išorinį triukšmą. Ir tuo labai norisi dalintis su kitais – per kvėpavimo technikas (Pranayama), jogos pozas (Asanas) ir Savasana bei meditacijas.”
 
Dalyvaujant užsiėmimuose, prašome kartu su savimi turėti jogos kilimėlį.
Tai erdvė, kur vaikas sužinos ir linksminsis, tyrinės ir žais, kurs ir dalinsis mintimis bei idėjomis! Veikloms mes panaudosime ir įvairias atliekas.  Su vaikais aptarsime tvarumo temą, rūšiavimo svarbą, pernaudojimo galimybes. 
 
Čia pat bus proga išbandyti, o esant norui ir įsigyti, vaiko veiklos priemonių. Visas tų priemonių žavesys yra ne tik jų funkcijoje. Dar gi jos pagamintos didžiąja dalimi iš nebenaudojamų daiktų ir daikčiukų. 
 
Vaiko laikas įkūrė dvi bendramintės Aleksandra ir Ina iš Zarasų, kurioms patinka leisti laiką su vaikais, kurios mato tame prasmę bei tiki, kad svarbu vaikus palikti laisvus ir kūrybiškus.
O prisijungus Andriui, gauname trijų kartų̃ komandą.
Judesio erdvėje – JUOKO JOGA su Daiva Dauniene, sertifikuota juoko jogos instruktore, Anahata studija įkūrėja, palaikymo grupių „Mastermind“ moderatore, renginių, saviugdos stovyklų organizatore. 
JUOKO JOGA – tai kvėpavimo, plojimų ir žaismingų vaidybinių pratimų derinys, kuris padeda lengvai prisikviesti juoką. Užsimėmimo metu juoką sukursime žmonių grupėje, palaikydami akių kontaktą ir žaismingumą tol, kol jis taps spontanišku ir užkrečiančiu. 
 
KO GALI TIKĖTIS?
Išsilaisvinimo iš savo susikurtų ir prisisiskirtų vaidmenų, proto poilsio. Šis unikalus patyrimas tirpdo “sienas”, suteikia energijos, žvalumo, žaismingumo, sumažina stresą, dirglumą, į daugelį dalykų padeda pažvelgti lengviau ir paprasčiau.
 
Užsiėmimui specialiai ruoštis nereikia, jame gali dalyvauti įvairaus amžiaus dalyviai! Rekomenduojame kartu su savimi turėti jogos kilimėlį.
Kiekvienas masažas – tarsi meditacija, pasinėrimas į gilaus atsipalaidavimo būseną. Tuomet sveiksta kūnas, nurimsta, emocijos, mintys tampa aiškesnės. Tai vienas iš natūralių būdų, padedantis atkurti darną ir žmogaus sieloje.
 
Masažas neabejotinai veikia tiek kūną, tiek sielą. Jo metu suaktyvinami audiniuose esantys mechano-receptorius, taip energija sklinda į centrinę nervų sistemą. Ši formuoja atsakomąsias reakcijas, tiesiogiai veikia organizmo funkcijas bei stimuliuoja regeneracinius procesus.
 
Atpalaiduojamasis, klasikinis, gydomasis, segmentinis, pėdų ir kojų, veido masažai – puikūs būdai, padedantys atsipalaiduoti, sumažinti stresą, gydyti įvairias ligas. Masažai atliekami su individuliai parinktais aliejais, eteriniais aliejukais.
Kviečiame jus leistis į MASAŽO, atliekamo su MEILE, stebuklingą kelionę…
Laimis Lomonosovas – avalynės restauravimo studijos Sneaker Spot vienas bendraįkūrėjų. Nuo 2016 m. studijos veikla aprėpė tinklaraštį lietuvių kalbą apie sportinę avalynę bei renginių organizavimą, o vėliau, pasiūlius naujas avalynės restauravimo paslaugas, ilgainiui tai tapo pagrindinė studijos veikla. Laimis šiuo metu užsiima įmonės veiklos priežiūra, plėtra ir vadyba.
 
Festivalyje Laimis papasakos apie tai, kaip prižiūrėti avalynę, kad ji ilgiau tarnautų, kaip išsirinkti kokybiškus batus ir kitus avalynės triukus.
Austėja Platūkytė yra Vilniaus dailės akademijos Dizaino krypties meno doktorantė, Vilniaus dailės akademijos Projektų skyriaus antreprenerė, nepriklausoma Biomedžiagų dizaino lektorė.
 
Kūrybinė tyrinėtoja, dirbanti tarp medžiagų dizaino ir mokslo, technologijų ir amatų disciplinų. Jos kūrybiniai sprendimai sistemingai siejami su organinių medžiagų ir jų transformacijos tema, į kūrybinę praktiką įvedant naują socialinį, kultūrinį, ekologinį ir psichologinį kontekstą. Kurdama Austėja siekia sujungti eksperimentinius tyrimus su mokslinių žinių interpretavimu bei nagrinėja esmines ekologines problemas, akcentuodama subjektyvų emocinį įsitraukimą ir kvestionuodama antropocentrinės visuomenės vertybes.
VDA doktorantūros studijų metu A.Platūkytė vykdo hibridinių gyvų medžiagų tyrimus ir siekia permąstyti žmonių bei gamtos santykį, nagrinėdama į gamtą orientuotą materialumą, ji kuria alternatyvų santykį tarp užaugintos ir pagamintos materijos.
 
Austėjos plėtojama veikla – Biomedžiagų Biblioteka yra nuolat plečiama ir atnaujinama pirmoji ir vienintelė visoje Lietuvoje, visiems asmenims laisvai prieinama novatoriškų medžiagų kolekcija, kuri atspindi dabartines dizaino ir gamybos tendencijas.
Apie ką kalbėsime?
Diskusijos metu kelsime klausimus, ar pavyks įgyvendinti iškeltus tikslus, ko tam reikia, ko trūksta, kas trukdo? Kaip galėtume būti tvaresni? Kiek toli esame iki žiedinės tekstilės ekonomikos įgyvendinimo?
Diskusijos dalyviai:
– Viktorija Nausėdė – žiedinės tekstilės ekonomikos ekspertė, startuolio TEXTALE įkūrėja. TEXTALE – žiedinė mados platforma drabužių ir tekstilės surinkimui, perpardavimui, taisymui, atnaujinimui ir perkūrimui, ieškant perdirbimo sprendimų.
– Asta Tumaitytė – Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos generalinė direktorė, verslo konsultantė, teisės bei veiklos audito magistrė, buvusi Ekonomikos ir inovacijų ministro patarėja, turinti dešimtmečio patirtį kaip tarptautinės pramonės įmonės direktorė bei valdybos narė.
– Marius Vaščega – nuo 2022 m. kovo 1 d. Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas, iki tol – Europos Komisijos nario Virginijaus Sinkevičiaus, atsakingo už aplinkosaugą bei vandenynus, komandos vadovas, 2019 m. dalyvavęs Europos žaliojo kurso kūrime, sako, kad tekstilė – viena iš sričių, kurioje per trumpą laiką galima padaryti didelį tvarumo pokytį.
– Konstantinas Gurinas – UAB ECOSERVICE tekstilės rūšiavimo verslo direktorius. Atsakingas už visą rūšiavimo procesą, nuo tekstilės patekimo į rūšiavimo punktą iki išvykimo pas klientą. Paskutinius 14 metų dirba tekstilės rūšiavimo srityje.
Garsas – nematoma, bet galinga jėga, kuri betarpiškai akimirksniu pasiekia ir veikia mus visus. Veikia ne tik emocinį, bet ir fizinį, mentalinį bei dvasinį kūną.
Terapinių instrumentų garso bangos švelniai sūpuoja, kol nuveda į gilų atsipalaidavimą, ramybę ir harmoniją. O atsipalaidavimo metu vyksta didžioji magija:
– pagerėja emocinė būsena, nuotaika
– vyksta emocinis apvalymas, įtampos ir nerimo šalinimas
– nurimsta intensyvus minčių srautas
– pagerėja miego kokybė
– vyksta regeneracija ląsteliniu lygmeniu
– išsilaisvina kūrybiškumas, intuicija

Sesijos metu jūsų laukia garsų magija dainuojančių dubenų virpesyje, lietaus garsų ošime, meditacinių varpelių skambesyje, mėnulio būgno švelnume. Panardysim po mistinių garsų jūras, išgirsim savo vidinę tylą, patirsim gilų atsipalaidavimą, paleisim susikaupusias emocijas.
Festivalyje turėsite galimybę įsigyti kruopščiai atrinktus, kokybiškus, stilingus, išskirtinius drabužius, batus, papuošalus ir aksesuarus iš Lietuvos spintų. TEXTALE asortimentas išskirtinis lietuviškų prekės ženklų prekėmis, čia atkeliauja išties unikalių rankų darbo apdarų ir išskirtinio mūsų močiučių vintažo. 💚
Festivalio metu TEXTALE komanda telks pokalbiams apie virsmą išgyvenančią mados industriją, tvarų stilių, daiktų pakartotinį naudojimą, organizuos parodomąsias taisymo, atnaujinimo ir perdarymo dirbtuves, konsultuos stiliaus klausimais, kurs ir demonstruos spalvingus derinius, padės išsirinkti kažką gražaus, kad daiktai mūsų spintose ne dulkes kauptų, o tiktų, patiktų ir džiugintų naujuose deriniuose! 
 
TEXTALE – žiedinė mados platforma drabužių ir tekstilės surinkimui, rūšiavimui, paruošimui, perpardavimui ir kitam panaudojimui, ieškant perdirbimo sprendimų. TEXTALE.lt (www.textale.lt), TEXTALE Pop-Up (Kaune) ir keliaujantis TEXTALE boutique veikia tam, kad padaryti mados prekių dalinimąsi visiems patogia galimybe tęsti daiktų istorijas.
 

Svarbiausia informacija

Copyright © Zero Waste fest

Proudly powered by Wpopal.com